{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Улюблене

Умови користування веб-сайтом marksandspencer.com.ua

Ці Умови користування Веб-сайтом  marksandspencer.com.ua (далі – «Умови») встановлюють загальні правила використання Веб-сайту та визначають умови купівлі-продажу та повернення товару.


ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ


Продавець – Товариство з обмеженою відповідальністю «Марка Україна» (ідентифікаційний код юридичної особи: 34532301, що знаходиться за адресою: вул. Шовковична 42/44, м. Київ, 01024 та здійснює продаж Товарів, представлених на Веб-сайті marksandspencer.com.ua

Відвідувач – особа, яка відвідує Веб-сайт marksandspencer.com.ua

Користувач – особа, відвідувач Веб-сайту, що приймає  Умови і хоче оформити  Замовлення на Веб-сайті marksandspencer.com.ua. Розміщуючи Замовлення Користувач погоджується, що він є дієздатним громадянином та досягнув 18 років.

Покупець – Користувач, який зробив Замовлення на Веб-сайті marksandspencer.com.ua з метою придбання товару для особистих потреб. 

Реєстрація на Веб-сайті – процес створення Користувачем власного облікового запису шляхом внесення на Веб-сайт своїх персональних данних.

Веб-сайт – сайт, що належить Продавцю та розміщений в мережі інтернет за адресою: marksandspencer.com.ua

Замовлення – належним чином оформлений запит Покупця на придбання та доставку за вказаною Покупцем адресою Товарів, обраних на Веб-сайті

Товар – одяг, взуття, аксесуари та  інші товари, представлені для продажу на Веб-сайті Продавця.

Обліковий запис Користувача – виконує роль основної реєстраційної інформації  і складається з єдиної адреси електронної пошти та пароля, що дозволяє ідентифікувати Користувача в процесі використання ним Веб-сайту.


1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


1.1. Продавець здійснює продаж Товарів за адресою marksandspencer.com.ua

1.2. Замовляючи Товари через Веб-сайт, Користувач погоджується з Умовами продажу (далі – Умови продажу товарів), правилами та політиками, викладеними на Веб-сайті. У випадку незгоди з умовами користування сайтом, викладеними в цих Умовах, Користувач може продовжити використовувати Веб-сайт тільки в якості Відвідувача Веб-сайту.

1.3. Умови продажу Товарів, а також інформація про Товар, представлена на Веб-сайті, є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.

1.4. Ці умови можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку без повідомлення Користувача. Нова редакція умов набуває чинності з моменту її публікації на Веб-сайті marksandspencer.com.ua

1.5. Угода Користувача (далі –Угода) вступає в силу з моменту відправки Покупцеві Продавцем електронного листа-підтвердження  щодо отримання Замовлення.

1.6. Повідомляючи Продавцю свій e-mail і номер телефону, Відвідувач Сайту / Користувач / Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв'язку Продавцем, а також третіми особами, що залучаються ним для цілей виконання зобов'язань перед Відвідувачами сайту / Користувачами / Покупцями, з метою здійснення розсилок рекламного і інформаційного характеру, що містять інформацію про знижки, майбутніх і діючих акціях та інших заходах Продавця, про передачу замовлення в доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов'язану з виконанням зобов'язань Покупцем в рамках Публічної оферти. Здійснюючи Замовлення, Користувач / Покупець погоджується з тим, що Продавець може доручити виконання Договору третій особі, при цьому залишаючись відповідальним за його виконання.

1.7. Відвідувач (користувач, покупець) погоджується:не копіювати, не відтворювати, не створювати, перевидавати, завантажувати, друкувати, публікувати, повторно публікувати, транслювати, записувати, передавати або будь-яким чином поширювати веб-сторінки чи матеріали на Веб-сайті або комп’ютерні коди або елементи, що містять Веб-сайт, крім виключно для особистого користування, без попередньої письмової згоди Продавця;не змінювати або не поширювати будь-які зміни змісту Веб-сайту, включаючи, але не обмежуючись, вилучення логотипів та товарних знаків Продавця;не завдати шкоди, не порушувати чи не впливати на безпеку будь-якої частини Веб-сайту, його змісту або будь-якої пов’язаної з ним мережі чи програмного забезпечення.

1.8. Продавець зберігає за собою право заблокувати доступ до Веб-сайту будь-якому Відвідувачу та закрити Обліковий запис будь-якого зареєстрованого Користувача, який порушує правила п. 2.8 цих Умов.


2. РЕЄСТРАЦІЯ НА ВЕБ-САЙТІ

2.1. Реєстрація на Веб-сайті здійснюється  за допомогою кнопки «Логін», що розташована у верхньому правому куті

2.2. Реєстрація на Веб-сайті не є обов’язковою для оформлення замовлення.

2.3. Продавець не несе відповідальності за достовірність інформації, що надається Користувачем при реєстрації.

2.4. Користувач зобов’язується не повідомляти третім особам логін і пароль, вказані Користувачем при реєстрації. У разі виникнення у Користувача підозр щодо безпеки його логіна і пароля або можливості їх несанкціонованого використання третіми особами, Користувач зобов’язується негайно повідомити про це Продавця, направивши відповідний електронний лист за адресою: support@marks-and-spencer.ua.

2.5. Користувач самостійно несе відповідальність за всі можливі негативні наслідки, в разі передачі логіна і пароля третім особам.


3. ТОВАР ТА ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ ПОКУПКИ

3.1. Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, представлених на Сайті. Супроводжуючі Товар фотографії є ​​простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Супроводжуючі Товар опису / характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. 

3.2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації.

3.3. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що є наслідком неможливості належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

3.4. У разі скасування повністю або частково передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю способом, яким Товар був оплачений.

3.5. Замовлення Покупця оформлюється відповідно до процедур, зазначених на Веб-сайті.


4. ТОВАР, ЦІНА ТА ОПЛАТА

4.1. Ціна Товару вказана на Веб-сайті з урахуванням ПДВ та не включає вартість доставки. Ціна Товару сплачується в національній валюті України – гривні.

4.2. Ціна товару вказується на Веб-сайті. У випадку неправильної ціни товару замовленого Покупцем, Продавець інформує про це Покупця для повторного підтвердження Замовлення з коректною ціною або його відміни. При неможливості зв’язатися з Покупцем, Замовлення автоматично відміняється.

4.3. Оплата Товару здійснюється Покупцем:

        4.3.1. У готівковій формі при отриманні Замовлення в сумі, що відповідає сумі Замовлення, зазначеної на Веб-сайті з урахуванням знижок;

        4.3.2. У безготівковій формі з використанням банківських карток при оформленні Замовлення в сумі, що відповідає сумі Замовлення, зазначеної на Веб-сайті з урахуванням знижок

4.4. Загальна сума Замовлення складається з:

        4.4.1. Вартості товару та вартості доставки, якщо Замовлення зроблене з попередньою оплатою

        4.4.2. У випадку післяплати, сума замовлення складається лише з вартості товару. Вартість доставки розраховується згідно з діючими тарифами «Нової Пошти»


5. ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ

5.1. Доставка Замовлення здійснюється протягом 10 робочих днів, з дня отримання замовлення Покупцем. За винятком випадків виникнення обставин непереборної сили, ми зобов'язуємося докласти всіх можливих зусиль для вчасного  виконання вашого замовлення.

5.2. Доставка Товару здійснюється службою доставки «Нова Пошта» 

5.3. Доставка здійснюється  виключно на території України, за винятком АР Крим та тимчасово окупованих територій. Доставка здійснюється  виключно на адресу Покупця (адресна доставка), що вказана у Замовленні. 

5.4. Вартість адресної доставки розраховується згідно тарифів служби доставки  у національній валюті у випадку післяплати. Вартість доставки Замовлень з попередньою оплатою становить 100 грн.

5.5. При доставці Товар вручається Покупцеві або третій особі, зазначеній в Замовленні в якості одержувача (далі Покупець і третя особа іменуються «Одержувач»). Служба доставки/кур’єр можe попросити надати документи, що засвідчує особу Одержувача та відмовити у видачі Товару у зв’язку з ненаданням документів та/або непідтвердження особи Одержувача.

5.6. Право власності, ризик випадкової втрати або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому (Одержувачу) Товару і підписання Покупцем (Одержувачем) документу, що підтверджує доставку.

5.7. При прийнятті Товару, Одержувач зобов’язаний оглянути доставлений Товар і перевірити його на відповідність заявленій кількості, асортименту та комплектності Товару, а також перевірити цілісність упаковки. У разі відсутності претензій до Товару Одержувач розписується на відповідних документах. Підпис в документах про доставку свідчить про те, що претензій до Товару у Одержувача немає, і Продавець повністю і належним чином виконав свій обов’язок щодо передачі Товару.


6. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

6.1. Покупець має право повернути Товар належної якості ( якщо він не задовольнив Покупця за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням) , протягом 14 календарних днів з моменту його отримання, якщо Товар не використовувався, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, бірки.

6.2. При відмові Покупця від Товару, Продавець повертає йому сплачену вартість за Товар, протягом 5 банківських днів з моменту отримання товару Покупцем. Усі кошти, сплачені за замовлення повертаються лише на гривневий рахунок Покупця з обов'язковим указанням в "Заяві на повернення" IBAN банківського рахунку (29 символів) та Реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) власника рахунку. Якщо з будь-яких причин у Покупця відсутній РНОКПП, тоді вказуються ті паспортні дані, необхідні для проведення розрахункових операцій із вказаним рахунком.

6.3. Згідно з постановою КМУ від 19.03.1994 року поверненню не підлягають: натільна білизна та корсетні вироби, одяг для сну, панчішно-шкарпеткові вироби, парфумерно-косметичні товари, рукавиці.


7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

7.1. Продавець звільняється від відповідальності за порушення Умов, якщо таке порушення викликане дією обставин непереборної сили (форс-мажор), включаючи: дії органів державної влади, пожежа, повінь, землетрус, інші стихійні дії, відсутність електроенергії, страйки, громадянські заворушення, безлади, будь-які інші обставини, не обмежуючись перерахованим, які можуть вплинути на виконання Продавцем зобов’язань відповідно до Умов.

7.2. Продавець ні за яких обставин не несе відповідальності за:

  • будь-які дії та/або бездіяльність, що є прямим або непрямим результатом дій/бездіяльності будь-яких третіх сторін;

  • будь-які непрямі збитки та/або упущену вигоду Покупця та/або третіх сторін незалежно від того, міг Продавець передбачити можливість таких збитків чи ні;


8. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ТА ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

8.1. Персональні дані надаються Покупцем та обробляються і захищаються Продавцем відповідно до умов, викладених в Політиці конфіденційності, захисту персональних даних та передачі інформації.

8.2. Покупець надає згоду на обробку своїх персональних даних шляхом виконання процедур, викладених в Положенні про порядок обробки та захисту персональних даних та передачу інформації.


9. ДОДАТКОВІ ПОЛОЖЕННЯ

9.1. Веб-сайт і послуги, які надаються на Веб-сайті можуть бути тимчасово частково або повністю недоступні унаслідок проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без такого.

9.2. У разі виникнення питань і претензій з боку Користувача/Покупця він може звернутися до Продавця за телефоном 080 020 58 58 або на електронну пошту support@marks-and-spencer.ua.

9.3. Права інтелектуальної власності на все програмне забезпечення і матеріали, які надаються на Веб-сайті або з його допомогою, належать ТОВ «Марка Україна» і захищені законодавством про авторське право і міжнародними договорами. Зберігання, друк і демонстрація даного змісту можливі виключно для особистого використання. Ніхто крім ТОВ «Марка Україна» не має права публікувати, змінювати, розповсюджувати або іншим чином відтворювати в будь-якому форматі будь-які матеріали чи їх копії, які були надані або які розташовані на Веб-сайті, а також не має права використовувати такі матеріали для будь-яких комерційних чи підприємницьких цілей.

9.4. Якщо будь-яке положення цих Умов не може бути виконаним згідно з чинним законодавством України, таке положення визнається недійсним тільки у тій частині, що стосується неможливості його виконання, в той час як інші положення Умов залишатимуться дійсними.

9.5. Ми залишаємо за собою право відмовитися від укладення договорів з будь-якими фізичними особами або компаніями.

Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.